Košík

Použití a ošetřování 

Bolí Vás za krkem?

Příčin bolesti v oblasti krku je stejně mnoho jako známých metod léčení. Krční obratle, jejichž praskání slyšíte při otáčení hlavou Vám budou za noční bandáž Thermo Ripp velmi vděčné. Pneumolastic nabízí límcovou bandáž pro tyto účely, která lze zapnout na suchý zip. Bandáž jemně povolí ztuhlé svaly, současně posílí lokální cirkulaci a uleví od bolesti od hlavy až po konečky prstů. Revmatičtí pacienti extrémně strádají, jsou-li zasaženi zánětem mandlí nebo dutin. Okamžitá aplikace pneumolastické bandáže kolem krku v mnoha případech zabrání potížím a bolesti v oblasti nosu a čela. Krční bandáž Thermo Ripp můžete využít také jako čelenku při nachlazení.

Jak na bolesti zad

Každý třetí člověk trpí bolestmi zad a většina běžných návštěv lékaře je kvůli těmto potížím. Pneumolastic vyvinul speciální bandáž na tento problém. Může být aplikována na kteroukoliv část páteře. Žebrová struktura zahřívá, masíruje, stlačuje a napíná svaly kolem páteře a podporuje dlouhodobou regeneraci. Potíže zad způsobené meziobratlovými ploténkami mohou být pomocí thermo rippů efektivně uvolněny.

Když praská v kolenou

Kolenní klouby člověka jsou silně zatěžovány chybným postojem, chladem, přetížením - často dokonce v kombinaci. Nadváha pak znamená poslední ránu.
Kolenní kloub leží přímo pod kůží a není obklopen hřejivým a chránícím svalstvem. Je-li kolenní kloub pravidelně namáhán a zároveň vystaven chladu, opotřebení se může brzy projevit. Pak Bandáže Thermo Ripp působí skoro zázračně, když alespoň během noci obklopí kolenní klouby vlastním mikroklimatem. Hodinu co hodinu zajišťují lepší výživu kolenních kloubů, podporují prokrvování a udržují léčivé elektromagnetické pole. Ráno po opuštění lůžka regeneraci skutečně cítíte.

Bolí Vás rameno?

U mnoha lidí během spánku úplně vychladnou ramena. Kdo z nás vydrží celou noc přikrytý až po krk? To má za následek sníženou výživu ramenních kloubů a často také jejich předčasné opotřebení provázené odpovídající bolestí. Dobře vybudované ramenní svaly mohou vychladnutí ve značné míře zabránit. Pokud se chceme těmto potížím zcela vyhnout, přenechejme klimatizaci těchto problematických partií Thermo Rippovým bandážím. Bolesti ramenního kloubu se zvlášť obtížně léčí a často vyžadují dlouhodobou terapii. Včasná opatření se v tomto případě zvlášť vyplatí. Pneumolastická bandáž zcela obepíná sval i kloub díky své trojrozměrné elasticitě a brání tak expozici chladu v citlivé oblasti ramene a ve dne i v noci brání zánětu svalu ať už nervového původu nebo vlivem počasí.

Loketní kloub

Pneumolastická bandáž paže prošla širokým testováním a potvrdilo se, že je velmi účinná pro všechny druhy potíží a bolestí známých pod názvem „tenisový loket“. Jednostranné zatížení při práci nebo sportu je jemně masírováno, takže komplikace se pak vůbec neobjeví. Brzy po aplikaci bandáže účinkuje teplo a jemná masáž. Zřetelné zrudnutí kůže je znamením silnějšího průtoku krve.

Užijte si zotavující spánek

Když si lehnete na velkou podložku, Thermo Ripp přenáší své působení na mnoho dalších partií těla. Působení drážek a vyvýšenin pneumolastického materiálu přináší velké výhody pacientům s meziobratlovými ploténkami a pacientům s osteoporózou.

  • Masáž způsobená žebrovitou strukturou uvolňuje svaly a zvyšuje průtok krve do kostí, současně stimuluje vnitřní výživu kloubní chrupavky,
  • Sytém žeber a prohlubní má za následek zlepšení rozložení tlaku a odvod vlhkosti, proto se lze vyhnout proleženinám.

Kompletní regeneraci svalů, šlach a vazů potřebují nejen pacienti ale také amatérští i výkonnostní sportovci. Spánek v příjemném teple, se suchou pokožkou, s co největším zotavením a prokrvením celého zatěžovaného pohybového aparátu! Na své si přijde celá páteř! Mnoho těch, kteří se neklidně převalují v posteli a hledají vhodnou polohu se díky podložce Thermo Ripp konečně dočká zaslouženého a klidného spánku.

Pneumolastické podložky byly také testovány v projektu Lékařské misijní kliniky v německém Würzburgu a jsou od té doby doporučovány jako profylaxe proti proleženinám.

„Několika desítkám pacientů s chronickými vertebrogenními obtížemi jsme doporučili elastickou bandáž THERMO RIPP na oblast bederní páteře. Jednalo se jednak o skupinu jedinců po operaci pro výhřez meziobratlové ploténky, dále o ty, kdo mají na CT prokázaný výhřez, ale operaci odmítají. Třetí část tvořili pacienti bez prokázaného poškození meziobratlové ploténky, ale s recidivujícími blokádami v oblasti bederní páteře způsobenými svalovou dysbalancí. Ve všech případech THERMO RIPP (ledvinka) je zdrojem příjemného tepla a jako fyzikální procedura napomáhá léčebné tělesné výchově tím, že zlepšuje prokrvení svalstva. THERMO RIPP splňuje požadavky rehabilitačních lékařů a je kladně hodnocen samotnými pacienty.

Ošetřování

Všechny výrobky z materiálu Thermo Ripp včetně podložek na spaní lze prát při teplotě 60°C, životnost při dobrém udržování je několik let.